Systemy włamania i napadu

Systemy włamania i napadu to podstawowe narzędzia zapewniające ochronę naszą i naszego mienia. Wykonywane przez nas systemy są bardzo nowoczesne. Reagują na wszelkie zmiany zjawisk wielkości fizycznych, napięcia elektrycznego, promieniowania podczerwonego, efektów sejsmicznych, a także fal akustycznych.

Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa każdemu, kto zdecydował się na skorzystanie z naszych usług. Z tego względu, bardzo poważnie podchodzimy do aspektu bezpieczeństwa. Wykonujemy naszą pracę bardzo precyzyjnie, aby mieć pewność właściwie zainstalowanych systemów napadu.

Systemy włamania i napadu działają w taki sposób, aby przechwycić ruch niepowołanych osób na danym obiekcie. Najważniejszym narzędziem są czujniki alarmowe, które wysyłają sygnał do centralki alarmowej. Jest kilka elementów wchodzących w skład całego systemu włamania i napadu. Czujniki alarmowe działają na otwieranie się drzwi i okien, czujniki stłuczeniowe reagują na dźwięk tłuczonego szkła, czujniki podczerwieni reagują na obecność ludzi lub zwierząt, a czujniki mikrofalowe wykrywają wszelkie obiekty poruszające się w danym obszarze.