Depozytor kluczy

Depozytor kluczy:

Jeżeli chcemy mieć monitoring obrotu kluczami, depozytor kluczy z pewnością spełni nasze oczekiwania. Dysponujemy depozytorami kluczy trzech światowej klasy producentów, których system magazynowania kluczy jest bezbłędny. Udzielamy wskazówek prawidłowego użytkowania depozytora kluczy.

Depozytor kluczy zapewnia bezpieczne przechowywanie kluczy w kasetonach, a kompletny system także monitorowanie obiegu kluczy, stały nadzór nad kasetonami, archiwizację w bazie danych informacji o wszystkich o zdarzeniach w systemie. Umożliwia też zaawansowane przetwarzanie danych oraz łatwe i bezbłędne administrowanie. Jest to bezpieczna metoda kontroli, które zapobiega dostawaniu się kluczy, kart dostępu, czy innych identyfikatorów w niepowołane ręce.

Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu można bardzo dokładnie przeprowadzać wydawanie wszelkich narzędzi dających dostęp na konkretny obszar. Oferujemy depozytory kluczy trzech producentów – SAIK i Keywatcher. Dzięki temu możecie Państwo sami zadecydować o tym, który depozytor kluczy będzie najlepiej nadawał się do waszych potrzeb.